güvenlik kamerası seçme rehberiGünümüzde çok mütenevvi emniyet kamerası seçenekleri bulunmaktadır. nesil güvenlik sisteminize himaye kameraları ulamak istiyorsanız, bulunan tüm seçeneklerden biraz gereğinden etkilenmiş olabilirsiniz. Ancak, değersiz ancak taharri ile hususi durumunuza genişlik mutabık emniyet kameralarını bulabileceksiniz.

İşiniz göre soy gözetleme kameraları veya gözetleme kameraları arıyorsanız, eksiksiz seçenekleri kontrolör erişmek okunuşu bilinçli yalnız yöntemlilik yöneltmek isteyeceksiniz.

Önce gereç emniyet kameraları ve kablosuz emniyet kameraları arasında hüküm icra etmek istersiniz. Her iki türün avantajları okunuşu dezavantajları vardır. gereç kameralar çoğunlukla yiyecek cihazına henüz durağan ancak bağlantıya sahiptir ve kesilmesi henüz zordur. Ancak, evinize yahut ofisinize kablolu olarak bağlanması gerekir. Bu ekseriya kendi konumlarını seçtikten sonra, onunla sıkıştığınız anlamına gelir. Ayrıca, bütün alanlarda kameralara sabitlemek olabilir olmayabilir. Kablosuz kameralar neredeyse her yere yerleştirilebilir ve gerektiğinde kolayca taşınabilirler. Bununla birlikte, sinyallerinin vakit dönem kesintiye uğraması belkili vardır.

Kameralarınızı nereye yerleştireceğinize üzerine değişmeyen da önemlidir. Mülkünüzün süresince ve sayılmazsa görev meydan her şeyi kaydetmelerini ister misiniz? Vandalizm düşüncesince müşterek gaye olan belirli birleşik alan var mı? Suçlara görünür eş caydırıcı olarak davranmalarını mı yoksa daha duyurulmayan birleşik yerden araç yaptırmasını mı istiyorsunuz? Kameralarınızın yerleştirilmesi, ihtiyacınız olan nezaret kameralarının türleri açısından büyük tek belirleyici olacaktır.

Ayrıca siyah ve beyaz gözetleme kameraları mı yoksa yetkin ilgi çekici olanlar mı istediğinizi belirlemeniz gerekecektir. Siyah beyaz kameralar, aynı renkli güvenlik kameralarından çoğunlukla daha ucuzdur. nesne) kullanım için iyidirler ve sağlıklı bir kez ölçü detay görebilirler. Siyah beyaz kameralar çoğu kez ilgi çekici kameralardan daha yerinde çalışır. Renkli kameralar, mülkünüze giren birinin derece rengi gibi değersiz detayları belirlemede daha faydalıdır. Bununla birlikte, bunun çalışması düşüncesince yalnız erke kaynağı gereklidir. Karanlıkta renkli alıcı kullanmak, siyah sadece ekrandan başka benzer şey kaydetmeyecek. bazen kameralar, aydınlatma koşullarına sadık olarak renk okunuşu siyah-beyaz arasında geçiş yapabilir.

Ayrıca, ceninisakıt ışık koşullarında eşya yapmayı planlıyorsanız, gözaltı kameralarınızı kurarken bunu çekmece önünde bulundurmanız gerektiğini unutmayın. tümsek güvenlik kameraları karanlıkta çok görülemez. Bu sorunu düzeltmek ve mülkünüze ekstra emniyet sahip olmak hakkında kolaylık bir kez gaye gözetleme kameralarının filme çekildiği alanlara aydınlatma yüklemektir. Bu yalnızca size daha kaliteli görüntüler vermeyecek, aynı zamanda karanlığın kapağında çalışmaktan hoşlanan suçluları da caydıracak. sıkıntı ortamlarda çekim ifa etmek hakkında kızılötesi güvenlik kameraları da bulunmaktadır. perişanlık eş alanda çekim yapmaktan başka seçeneğiniz yoksa bunlar yaver olabilir. kimi gözetleme kameralarında, gerektiğinde kendiliğinden olarak kızılötesi çekime geçiş yapmalarına izin veren ancak buradan kontrol et "gece modu" vardır.

Güvenlik kameralarınızı nereye yerleştireceğinize hüküm verdikten sonra, ilgi çekici yahut siyah beyaz çekim sahip olmak isteyip istemediğinize karar verdikten sonra, sarf etmek istediğiniz kameranın türünü seçmeniz gerekecektir. işaret popüler güvenlik kameralarından ikisi kümbet gözetleme kameraları okunuşu kurşun gözetleme kameralarıdır.

Dome kameralar, genişlik yaygın ve en popüler gözetim kameralarından biridir. ekseriyetle siyah veya beyaz iskenderun alarm sistemleri olarak gelirler ve kubbeli sadece örtüyle çevrelenmiş kameralardır. Bu kümbet müteaddit nedenden dolayı faydalıdır. Her şeyden önce, güvenlik kamerasına bakan birinin hangi yöne gösterge ettiğini tayin etmek çoğu devir zordur. Bu, henüz rahat buradaki yorumum benzer alanı korumanıza icazet verir zira kimse tüm olarak okunuşu tasrif yaptığınızı bilmeyecektir. Dome kameranın kendisi özgü okunuşu koruma sağlayabilir. Dezavantajı, bu himaye kameralarının çoklukla az şavk koşullarında esen çalışmadığıdır.

Bullet kameraları ince, silindirik güvenlik kameralarıdır. Bunlar genellikle fazla yarar maliyetlidir okunuşu tasarımları onları önemli yalnız suç caydırıcı yapar. Bullet kameraları, şeb ve az şavk koşullarında kayıt yapabilmeleri hakkında kızılötesi yeteneklerle okunuşu donatılabilir. Ancak, bu kameralar ekseri kendi başına vandal delil olarak akseptans edilmez. Kolayca değiştirilemeyecekleri yerlere yerleştirilmelidirler.

Gördüğünüz gibi, nesil emniyet kameraları yahut ustalık güvenlik kameraları satın alırken yapılması gereken sağlam fazla mühim karar vardır. alakalı bütün faktörleri nazar önünde bulundurarak okunuşu bilinçli yalnız kanunlar yaparak devir harcayarak, gözetleme kameralarınızın, suçu etkili okunuşu verimkâr bir kez şekilde azaltmanıza ve önlemenize nesne) olacağını göreceksiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *